DEMONTÁŽ

Při demontáži je nutné práce správně naplánovat z důvodů počasí. Proto vycházíme zákazníkům vstříc při výběru termínu prací.

TESAŘSKÉ PRÁCE

Naše firma zkontroluje konstrukci krovu Vaší střechy a odborně provede nutné opravy, případně celý krov zrekonstruuje. Provádíme také výrobu a montáž nových krovů, ale i drobnější tesařské práce, např. altány, pergoly, přístřešky na auto, terasy a podobně.

MONTÁŽ FÓLIE

Důležitým aspektem při výběru střešní krytiny je i výběr střešní fólie a vhodných doplňků k ní. Správně položená kvalitní fólie Vám může snížit náklady na vytápění až o několik procent. Pod každou fólii by měla přijít okapnice.

MONTÁŽ NADKROKEVNÍ IZOLACE

Provádíme zateplování střech nadkrokevní izolací. Jedná se o moderní způsob zateplení střechy, kdy je zvětšený vnitřní prostor. U tohoto způsobu zateplení lze přiznat pohledové krokve.

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Při rekonstrukci či novostavbě provedeme odbornou pokládku střešní krytiny. Na našem trhu je široká škála typů střešní krytiny. Při výběru střešní krytiny Vám můžeme na základě našich dlouholetých zkušeností odborně poradit.

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Provádíme veškeré klempířské práce.

ZATEPLENÍ A OBLOŽENÍ ŠTÍTŮ

Provádíme zateplení a obložení štítů domu.

MONTÁŽ STŘEŠNÍCH OKEN A SVĚTLOVODŮ

Střešní okna a světlovody namontujeme dle platných norem a předpisů.

ZHOTOVENÍ PODKROVÍ

V zimních měsících provádíme rekonstrukce podkroví včetně zateplení.

ALTERNATIVNÍ MOŽNOSTI A JINÉ ŘEŠENÍ

Alternativní možnosti a jiné řešení.